Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jablonecký voříšek 2.10.2010

 

 

Bylo hezké sobotní odpoledne, tak jsme se rozhodla, že se s Nellčou půjdeme podívat na Jabloneckého voříška. Po příchodu do Tyršova parku, kde se akce konala, jsme potkaly Barču se Šárkou, Léňu s Akimkem a Monču s Dagem (ty pak s námi také soutěžili). No, přiznám se, že se mi zprvu moc hlásit nechtělo, ale nakonec jsme holky přeci jen poslechly:-))) Potkaly jsme tu pak i kamarády, které jsme celkem dlouho neviděly, za což jsme rádi.

 

Soutěžilo celkem, tuším že, 30 pejsků. Všichni předvedli skvělé výkony a u některých byl člověk až ohromen, co všechno byli pejsci schopní se naučit, jakou měli vzornou poslušnost, atp... Tunel, kterým hafani měli proběhnout, zvládla většina bravůrně, my však tuto disciplínu vynechaly, jednak z toho důvodu, že tunýlek by to asi nevydržel a jednak taky proto, že Nellča tunely vážně ne-e. Samozřejmě jsme musely předvést nejoblíbenější povel (hlavně, když z toho něco kápne:-D) a to - " pacinky ".

 

cimg9485.jpg

Foto: janaariel.websnadno.cz/

 

Odpoledne se skvěle vydařilo, host: Klárka Kolomazníková krásně zazpívala:-) Každý pejsek si něco odnesl. Myslím ale, že každý přišel proto, aby si užil hezké říjnové odpoledne. Nellyk byla oceněná v kategorii Pes press Jabloneckého deníku. Kámoš Dag získal cenu útulku Dášenka.

 

nelly-a-dag.jpg

Nelly a Dag

 

Fotografie z voříška jsou ZDE

 

 

 

vorisek-2010.jpg